top of page
bagr JCB 3CX
stavby uherské hradiste
JCB 3CX

max. výkon motoru 68.5 kW 
max. hloubka výkopu 5.46 m 
max. objem lopaty 1.1 m3

avia,stavby
AVIA
s hydraulickou rukou

Jedná se o rypadlo nakladač s pohonem obou náprav. Příslušenství stroje tvoří paletizační vidle, lžíce o velikosti 40,60,80 a svahová lžíce 150cm. Dále je možné připojit hydraulické kladivo vhodné k demoličním pracím. Je také možné využít vrták o průměru 550mm. Stroj je vhodný pro výkopové a demoliční práce, nakládku stavebních materiálů.

Přeprava se provádí po vlastní ose.

Druh vozidla: valník + hr. Rok výroby: 1996. 

Avia to vozidlo s valníkovu nástavbou o rozměrech 5990x 2490mm. Vozidlo je dále vybaveno hydraulickou rukou, která je umístěna za kabinou. Ruka je vhodná pro nákládání materiálu až do hmotnosti 3t. Na vozidle lze přepravovat materiál do hmotnosti 9t. Za vozidlo je možné umístit také vlek.

vibracni deska, stavby,montaze,elektro
Vibrační deska
vibracni mech,stavby
Vibrační pěch

Vibrační deska patří mezi hutnící stroje, tj. stroje určené pro hutnění zemin nebo živic (asfalt). Pracovní částí je ocelová nebo ocelolitinová deska (též plotna), na které je umístěn vibrátor, nejčastěji poháněný spalovacím motorem. Vlivem vibrací se deska pohybuje a současně tyto vibrace přenáší na hutněný materiál. Obdobní stroj v menším provedení a se svislejší rukojetí (podobný pneumatickému sbíjecímu kladivu, s nímž je někdy kombinovatelný) se nazývá vibrační pěch. Tyto stroje se označují též jinými názvy, napříkladmechanické dusadlo, slangově se nazývají též žába.

Vibrační pěch - dusadlo, využívá se k hutnění zeminy pro svůj rázový účinek na materiál. Používá se pro hutnění zemin především tam, kde nelze kvůli rozměrům použít vibrační desky, hlavně pro hutnění ve výkopech a tam kde je potřeba opravdu zhutnit podklad - vjezdy apd. Díky rázovému účinku a malé ploše patky mají vibrační pěchy i přes nízkou hmotnost (obvykle 60-80 kg) poměrně vysoký hloubkový účinek.

iveco daily,stavby,montaze,elektro,uherske hradiste
Iveco Daily

Doprava pracovníků a materiálu na stavby.

Dva 6ti místné vozy.

bottom of page